ajuinleibeeld

wat lag er op de middeleeuwse teljore?

Capaciteit: 1-20 deelnemers  
Duurtijd: 2u

Terug naar overzicht

Beschrijving

Rond 1300 barst Gent uit zijn voegen. Het Gentse laken is gegeerd in heel de toen gekende wereld en de textielindustrie boomt er dus. Dat had als gevolg dat Gent in die tijd de grootste stad was ten noorden van de Alpen, na Parijs! 

60.000 monden voeden was geen sinecure. Wie regelde dat allemaal? Een enorme uitdaging voor de middeleeuwers.

Misschien word je nu al een beetje nieuwsgierig? 

Wandel dan mee langs de Leie! We vertrekken aan de Verloren Kostbrug en onderweg geven we jullie een inkijk in de teljore van de arme, de teljore van de rijke en de teljore van de monnik. Wat aten ze, welke hoeveelheden? Wat dronken ze? Waar kwam al dat voedsel vandaan? 

Onze gids vertelt er je alles over!

Prijs rondleiding

Onze prijzen worden bepaald door het aantal deelnemers. Je kan deze terugvinden in onderstaande online boekingsformulier. Neem gerust een kijkje en reserveer deze unieke rondleiding.

Online boeken